Oferta

Firma oferuje swoim Klientom realizacje każdego zamówienia. Śwadczymy usługi w zakresie kompleksowej aranżacji okien w Twoim domu, restauracji, motelu, pensjonacie, biurze.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór tkanin firanowych, zasłonowych, tapicerskich, pochodzenia krajowego jak i zagranicznego. Dysponujemy dużym wyborem dodatków i akcesoriów do dekoracyjnego wystroju okien - m.in. są to karnisze standardowe i do nietypowych rozwiązań jakimi są okna ze skosami, łukami czy okna dachowe. Mamy też systemy roletowe, panele sterujące do tzw. ekranów, rozmaite pasmanterie ozdobne i taśmy marszczące.

Dostosowujemy się do oczekiwań Klienta.

Tworzymy różnego rodzaju dekoracje okienne, od tradycyjnych po nowoczesne. Dopasujemy również dodatki do wystroju wnętrza typu: kapy na łóżko, dekoracyjne poduszki, szykowne pokrowce na krzesła, rolety weneckie, rzymskie, formę ekranów przesuwanych, nakrycia na stoły, ławy - obrusy, bieżniki.

Celem nadrzędnym działalności jest zadowolenie Klienta zarówno z posiadanych naszych wyrobów jak i świadczonych przez nas usług.

Najważniejsze nasze wyroby i usługi to: (kliknij by zobaczyć szczegóły)

Nasi Klienci pochodzą głównie z miast: Rumia, Reda, Wejherowo, Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk) oraz Puck. Mimo to, obsługujemy Klientów także z innych części województwa pomorskiego.