Firany, zasłony - aranżacja i projekt dekoracji okien

Zapraszamy do naszego sklepu w celu zapoznania się z albumem realizacji aranżacji okien - w tym firan i zasłon. Na naszej stronie, w dziale Galeria, prezentujemy część naszych realizacji (aranżacja + firany i zasłony).

Potrzebujesz nietypowych firan lub zasłon? Przyjdź do nas!

Śwadczymy usługi w zakresie kompleksowej aranżacji okien w Twoim domu, restauracji, motelu, pensjonacie, biurze. Dekoracje okienne - od tradycyjnych po nowoczesne. Możemy profesjonalnie wykonać każde zlecenie, gdyż w swojej ofercie posiadamy szeroki wybór tkanin firanowych, zasłonowych, tapicerskich, pochodzenia krajowego jak i zagranicznego. Dysponujemy też szerokim wyborem dodatków i akcesoriów do dekoracyjnego wystroju okien - m.in. są to karnisze standardowe i do nietypowych rozwiązań jakimi są okna ze skosami, łukami czy okna dachowe. Mamy też systemy roletowe, panele sterujące do tzw. ekranów, rozmaite pasmanterie ozdobne i taśmy marszczące.

Nasi Klienci pochodzą głównie z miast: Rumia, Reda, Wejherowo, Trójmiasto (Gdynia, Sopot, Gdańsk) oraz Puck. Mimo to, obsługujemy Klientów także z innych części województwa pomorskiego.